Nacinarka wyrzynarka do pogłębiania biezników opon

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Lublin
Data: 2011-08-12, 09:34:24

Wyrzynarka renomowanej francuskiej firmy PSO specjalizującej się w tego typu narzędziach.
Nacinarka służy do pogłębiania bieżników w oponach samochodów ciężarowych i przyczep. Stosowane w tych pojazdach ogumienie daje możliwość pogłębienia bieżnika (tzw. nacięcie bieżnika). Zabieg taki zwiększa długość użytkowania opony. Przyrząd ten znajdzie zastosowanie w każdym serwisie ogumienia jak i w firmie transportowej chcącej zmniejszyć swoje koszty eksploatacyjne.
W skład wyrzynarki wchodzi transformator połączony kablami z plastikowym pistoletowym uchwytem, zakończonym głowicą do montażu nożyków. Głowica pozwala na zamocowanie wszystkich typów nożyków (zarówno typu R jak i C) używanych w pogłębieniu bieżnika. Pistoletowy uchwyt wraz z głowica jest lekki, co ułatwia pracę i nie męczy ręki. Ponadto długie kable (170 cm) biegnące od transformatora do uchwytu zwiększają manewrowość głowicą. Transformator wyrzynarki został wyposażony w czterostopniową regulację siły grzania nożyka. Zasilany on jest prądem jednofazowym 230 V. Transformator jest w solidnej metalowej obudowie wyposażonej w rączkę ułatwiającą przenoszenie urządzenia. Jaskrawa kolorystyka może zapobiec przypadkowemu rozjechaniu wyrzynarki przez nie uwagę.
W skład zestawu wchodzi:
- transformator wraz z rączką i głowicą
- kabel zasilający z wtyczką uziemiającą
- klucz imbusowy do montażu nożyków
Urządzenie odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa. W sklepie można zakupić oddzielnie nożyki do wyrzynarki. Gwarancja 1 rok

 

cena 1339,00 zł brutto (wysyłka gratis)

nacinarka PSO
PHU Szczepan Ul. Głuska 3 20-439 Lublin Tel.: Akcesoria 519-638-654 Maszyny 512-210-662
Wyślij Odpowiedź